Читай.net     
♦ Без комментариев

Життя Фіделя Кастро розсекречене

Життя Фіделя Кастро розсекречене
Особистий охоронець Фіделя Кастро наважився опублікувати книгу, в якій він розповів про реальне життя головного кубинського революціонера. Як особа, наближена до тіла Фіделя, він сімнадцять років спостерігав за всім тим, що так ретельно ховалося від простих кубинців.
З перших же сторінок книги стає ясно, що головною пристрастю Кастро було розкішне життя. Хоча, за словами самого кубинського лідера, жив він на скромну зарплату десь в тридцять доларів, а за душею у нього нічого не було.
Проте охоронець спростовує слова свого колишнього начальника. В період розпаду СРСР простих кубинців наздогнали голод і убогість. Проте їх кумир і лідер в крузі своїх наближених солодко пив і їв, потопаючи в розкоші. При цьому в його власності були близько двадцяти будинків і пристойна сума, яка лежала на спеціальному банківському рахунку. Ще однією пристрастю Фіделя було підводне полювання, яким він займався, пірнаючи з розкішної яхти. Для зустрічей з лідерами деяких країн для Кастро був куплений будинок, під яким організували бомбосховище.
Розказано в книзі і про сім'ю Кастро. Сімейне життя трималося таємно від населення Куби. Про те, що у нього п'ять синів мало хто знав. Також були і позашлюбні діти, які народжувалися від численних позашлюбних зв'язків.
Деякі факти з життя кубинського лідера сталі відомі тільки від його особистого охоронця і можуть бути поставлені під сумнів. Проте німецькі фахівці визнають точний виклад вже відомої раніше інформації.
Судячи зі змісту цієї книги, автор виступає із звинуваченнями на адресу Фіделя.

Опубликовано: 08.04.2015 14:42

Жизнь Фиделя Кастро рассекреченаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia