Читай.net     
♦ Без комментариев

Головний «антикорупціонер» буде юристом

Головний «антикорупціонер» буде юристом
7 квітня відбулося чергове засідання спеціальної комісії, яка відібрала дві кандидатури на посаду директора Національного антикорупційного бюро. Два юриста стали претендентами на посаду, а саме: Артем Ситник та Микола Сірий.
За Миколу Сірого голосувало 7 осіб, а ось Артема Ситника підтримало 5 чоловік. Далі вибір за Президентом України. Протягом наступних 10 днів Петро Порошенко має оголосити, кому ж з кандидатів дістанеться ця шикарна посада. Від блоку Петра Порошенка була кандидатура Віктора Чумака, але його підтримало 3 члени комісії. Всього на цю посаду було 176 претендентів, серед яких два заступника генерального прокурора та народний депутат. Вибір був нелегким, адже цій людині дістанеться не тільки хороша зарплата, але і велика влада в державі.
Поки немає чіткого розуміння як він буде діяти, що робити, але відповідно до законодавства директору Національного антикорупційного бюро обіцяна велика зарплата і широкі повноваження. Зроблено все для того, щоб він боявся брати хабарі, і міг дійсно виявляти тих, хто їх бере і повинен бути відсторонений від виконання своїх обов'язків. Скоро ми зрозуміємо, як вийде насправді. Чи зможемо ми суттєво змінити щось у цій країні.
За інформацією http://gslimansky.ru/

Опубликовано: 07.04.2015 23:28

Главный «антикоррупционер» будет юристомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia