Читай.net     
♦ Без комментариев

Поляки проти "Нічних вовків"

Поляки проти
Російський клуб байкерів оголосив про свій намір відправитися в тур по дорогах Європи. "Нічні вовки" цим анонсом викликали протестні настрої серед населення Польщі. Активісти через соцмережі звернулися із закликом блокувати дороги країни. На спеціальній сторіночці в Facebook адміністратори заявляють, що з появою "Нічних вовків" приходить російська агресія. Вони приводять в приклад Крим і Донбас, куди вже прийшов "російський мир" після того, як там побували ці байкери. Активісти ставлять питання, чи являється цей мотопробіг попередженням для жителів Польщі про те, що і проти них буде розпочато агресію з боку Росії. Поляки закликають усіх мотоциклістів не залежно від їх приналежності до різних клубів протистояти пробігу "Нічних вовків".
За повідомленням преси, "Нічні вовки" збираються стартувати 25 квітня в Москві і проїхати через Білорусь, Польщу, Австрію, Чехію і Німеччину. Кінцевим пунктом як планується повинен стати Берлін. За словами самих байкерів свій мотопробіг вони хочуть присвятити сімдесятиріччю Перемоги. У завершенні акції учасники мають намір покласти квіти у пам'ятника загиблим воїнам Радянської армії. День старту мотопробігу вибраний не випадково. Саме 25 квітня Радянській армії в травні 45-го вдалося узяти Берлін в кільце.
У березні цього року у британському тижневику вийшла стаття, в якій байкерів з "Нічних вовків" називають украй націоналістичним угрупуванням. І одним з найважливіших завдань цього угрупування є робити м'який вплив Росії на території Східної Європи, заявляє журнал.

Опубликовано: 10.04.2015 20:40

Поляки против «Ночных волков»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia