Читай.net     
♦ Без комментариев

Небезпечний відпочинок

Небезпечний відпочинок
Під час відпустки ми намагаємося бути розслабленими і безтурботними. Проте це погана ідея, коли ми вирушаємо в незнайомі нам місця. Оскільки шахраї з легкістю обчислюють туристів, щоб позбавити їх від тягаря гаманців і цінних речей. Щоб не стати жертвою обману варто знати деякі популярні у шахраїв трюки.
Приміром, сонячні пляжі Колумбії. Там приємні на вигляд місцеві мешканки запропонують вам свої послуги у вигляді безкоштовного масажу. Проте як ми знаємо безкоштовним може тільки, самі знаєте що. Отже, зробивши обіцяну безкоштовну послугу, доречно зауважити, якість такого масажу залишає бажати кращого. Жінка із завидною завзятістю йтиме за вами, вимагаючи при цьому заплатити за її працю.
У Єгипті туристів чекає трюк з верблюдом. Безкоштовне фото на двометровій тварині обертається дуже навіть платним спуском з неї.
В Італії, як втім, і в деяких інших європейських країнах, теж можна потрапити на вудку шахраїв. Жінка упускає на тротуар "дитину", ви відволікаєтеся на падаючу насправді ляльку. А у цей момент інша людина непомітно позбавляє вас гаманця або сумочки.
У Болівії, де величезна кількість пішоходів, вам не перешкодить бути пильними в натовпі і міцно притискати до себе ваші цінності. Вас можуть затиснути декілька чоловіків могутньої статури, і тоді як ви залишаєтеся повністю нерухомими, ваші кишені з легкістю обчистять моторні кишенькові "злодії".
У Лас-Вегасі варто бути пильними з таксистами, які не проти позбавити вас багажу. Для цього варто брати свої сумки і валізи прямо в салон таксі. Якщо ні, то запишіть номер авто і фірму, яка є власником цього таксі.

Опубликовано: 06.04.2015 23:00

Опасный отдыхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia