Читай.net     
♦ Без комментариев

Сумний рейтинг від правозахисної організації

Сумний рейтинг від правозахисної організації
Прибігати до страти в деяких цивілізованих країнах стали частіше. Згідно із звітом, який надала Amnesty International, лідерами за минулий рік з кількості страт, що відбулися, стали КНР, Саудівська Аравія, Іран, США і Ірак.
Невесела статистика показує, що минулий рік став "урожайнішим" по кількості смертних вироків на 28% в порівнянні з позаминулим роком. Це за рахунок більше сімдесяти відсотків страт, які були офіційно зареєстровані в Саудівській Аравії, Іраку і Ірані. Якщо говорити конкретними цифрами, то вирок у вигляді страти в 2014 році отримали близько 2,5 тисяч чоловік з 55-ти країн світу.
За деякими даними, в попередньому році кількість країн, в яких смертні вироки були приведені в дію, склав 22 країни.
Китай знову став лідером з кількості страчених, якщо рахувати усі країни світу разом узяті. Під прикриттям державної таємниці в цій країні щороку судді ухвалюють смертні вироки тисячами. І про реальні цифри, приведені в дію таких вироків, можна тільки здогадуватися.
У Сполучених Штатах в 2014 році були страчені 35 ув'язнених. Саудівська Аравія страчувала близько 90 чоловік.
Методи страти минулого року були різні. Вирок приводили в дію і через введення смертельної ін'єкції, розстріли, засуджених вішали і обезголовлювали. Були і публічні страти. Такі "заходи" проводилися в таких країнах, як Саудівська Аравія і Іран.

Опубликовано: 03.04.2015 18:13

Печальный рейтинг от правозащитной организацииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia