Читай.net     
♦ Без комментариев

Мешканка Британії заробила непогані гроші на ідеально круглому яйці

Мешканка Британії заробила непогані гроші на ідеально круглому яйці
Одним прекрасним ранком мешканка Британії вирішила виставити куряче яйце на аукціон. Проте яйце це було не просте, а ідеально кругле. Як з'ясувалося, знайти яйце ідеально круглої форми - неймовірно складне завдання. Проте продати таке чудо природи, немає нічого простішого. Британці вдалося заробити на продажі цього яйця з ідеальною сферичною формою 741 долар.
За повідомленням преси, курка, яка знесла це диво-яйце, належить англійці Ким Бротон. Жінка розповіла, що не надала ніякого значення такій незвичайній формі яйця і спочатку мала намір приготувати з нього оладки. Проте на щастя не встигла його розбити. Чоловік Ким знайшов фотографію аналогічного яйця в соціальній мережі і вчасно її зупинив.
Жінка скептично віднеслася до того, щоб виставити звичайне куряче яйце на аукціоні. Ким подумала, кому прийде в голову викладати значну суму грошей за такий банальний лот. Проте, її пропозиція була розміщена на еВау. Яйце негайно отримало шістдесят заявок. Це був успіх. Ціна на нього негайно злетіла вгору.
Варто відмітити, що покупцеві зовсім не хотілося споживати це яйце. Йому хотілося зберегти таку дивину. Гроші ж, які британка отримала від продажу яйця, були витрачені у благодійних цілях.
Нагадаємо, що лотом одного з аукціонів стали шахи від Гаррі Каспарова. Усі гроші від продажу шахів він перерахував на підтримку армії України.

Опубликовано: 01.04.2015 20:50

Жительница Британии заработала неплохие деньги на идеально круглом яйцеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia