Читай.net     
♦ Без комментариев

Німеччина потрібує випробувачів борделів

Німеччина потрібує випробувачів борделів
В Німеччині оголошений незвичайний конкурс. Соціальна мережа Kaufmich, яка спеціалізується на сексуальних втіхах, повідомила про конкурс на незвичайну професію. Новому співробітникові належить переконатися в якості послуг берлінських борделів, що надаються. Під перевірку повинні потрапити сервіс, чистота, стандарти гігієни, а також безпека секс-услуг. При цьому в обов'язок контролера входять і ніч любові з самими співробітницями, закладів, що перевіряються.
Варто відмітити, що стать претендента на цю посаду не важлива, проте важливим пунктом у вимозі до претендентів стоїть вища освіта.
За словами представників соціальної мережі, вони прагнуть досягти рівня популярного американського сайту TripAdvisor, який допомагає своїм користувачам спланувати подорож у будь-яку точку світу. Він славиться високими рейтингами серед користувачів, має на своєму рахунку більше 200 мільйонів відгуків і широкий список готелів, місцевих пам'яток і ресторанів.
Варто нагадати, що в Німеччині проституція є легальним бізнесом. 400 тисяч німкень на законній підставі можуть займатися сексом за гроші. При річному обігу в шість мільярдів євро секс-індустрія в Німеччині успішно розвивається. Завдяки "Закону про проституцію", який був прийнятий в січні тринадцять років тому, сексуальні послуги за гроші в Німеччині стали прибутковим бізнесом.
А в сусідній Голландії можна відвідати музей, присвячений сексу за гроші. Усі ті, що там бажають можуть детальніше упізнати особливості роботи "жриць любові", а також відчути як це, бути повією.

Опубликовано: 31.03.2015 16:36

В Германии требуются испытатели борделейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia