Читай.net     
♦ Без комментариев

У Фінляндії збираються відмінити шкільні предмети

У Фінляндії збираються відмінити шкільні предмети
У Фінляндії проводиться радикальна шкільна реформа. Це самі незвичайні рішення фінського уряду, які були прийняті за всю історію цієї північної держави. Схоже, що традиційне шкільне навчання застаріло. І на зміну звичайних шкільних предметів приходять досить-таки новаторські.
Як це заведено все розпочинається із столиці. Першими реформи прийшли в школи Хельсінкі. За словами організаторів і самих учасників реформи, країна потребує абсолютно іншого типу освіти, щоб підготувати учнів до життя. На їх думку, нова система освіти повинна відповідати сучасному суспільству і прогресу.
Зараз старшокласникам шкіл Гельсінкі вже не викладають звичайні предмети. Їх замінили нові спеціалізовані уроки. Приміром, молоді люди проходять професійні курси, де в комплексі вивчаються і математика і іноземні мови, писемність і комунікативні особливості. Так готують майбутніх працівників кафетеріїв.
Для інших викладатиметься курс зі знанням економіки, іноземних мов, історії Євросоюзу і географії.
Також реформи зачепили і відношення між учнями і учителем на уроці. Замість пасивного сидіння під час того як учитель пояснює предмет. Учні розділені на невеликі робочі групи для вирішення конкретних проблем. При цьому покращується якість спілкування учасників процесу.
Система освіти у Фінляндії вже давно займає лідерські позиції згідно зі світовими рейтингами по рівню грамотності серед учнів шкіл. Поступаючись при цьому тільки Китаю і Сінгапуру.


Опубликовано: 28.03.2015 11:39

В Финляндии собираются отменить школьные предметыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia