Читай.net     
♦ Без комментариев

Євроекономія комунальних послуг

Євроекономія комунальних послуг
Заглянувши в нові платіжки по комунальних послугах, ми дійдемо висновку, що воду, газ і електроенергію доведеться витрачати набагато економніше. За досвідом як жити в комфорті і чистоті, і при цьому економити сімейний бюджет, варто звернутися до наших західних сусідів. Адже вартість послуг в Європі завжди була досить високою.
Приміром, одна з мешканок Німеччини розповіла, що воду вона економить, набравши в раковину води, коли умивається і чистить зуби. Для миття посуду використовується тільки посудомийна машина. Кругом в квартирі стоять енергозбережні лампочки, які даремно не включають. Якщо електроприладами ніхто не користується, то їх обов'язково відключають від розетки. Такі заходи дозволяють зменшити споживання води і світла за місяць до 20 відсотків. Тобто замість 80 євро в місяць за світло сім'я може платити близько 60 євро.
У Бельгії на електроенергію встановлені нічні і денні тарифи. Нічний тариф в два рази дешевше. Також можна вибрати відповідного постачальника. Проте місцеві жителі, прагнучи якомога більше заощадити, пішли далі. Вони встановлюють сонячні батареї. Окрім посудомийних машин деякі миють посуд в тазках. Це також допомагає платити менше за воду. Коли бельгійці чистять зуби, вода з крану не ллється безперервним потоком, її наливають в скляночку.
Бережливі японці для економії придумали зливні бачки, в які подається вода, використана після умивання.
На думку фахівців ціна на комунальні послуги має бути істотно піднята.  Проте при цьому їм не варто забувати, що це повинно статися лише за умови, що і зарплати у населення також підвищаться до належного рівня. А тим, хто розповідає про високу вартість "комуналки" в країнах Європи варто нагадати, що і зарплати там не маленькі. Так при середній зарплаті в 2000 євро, європеєць платить за коммунуслуги близько 400 євро.

Опубликовано: 25.03.2015 23:03

Евроэкономия коммунальных услугВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia