Читай.net     
♦ Происшествия

У Тбілісі чоловік став жертвою нападу лева

У Тбілісі чоловік став жертвою нападу лева
  В Тбілісі на території одного з плавальних басейнів сталася трагедія. На людину напав лев.
  Як розповіли очевидці, жертвою нападу хижої тварини став чоловік, якому належали складські приміщення розташовані поблизу. Напад хижака стався несподівано з укриття. Через час на місці події вже працювали співробітники патрульної поліції. Люди, які опинилися на місці події, були в паніці і вимагали негайного знищення тварини.
  МВС Грузії дало підтвердження тому факту, що це був лев або тигр-альбінос, який загриз чоловіка. Для упіймання небезпечної тварини були мобілізовані усі відповідні служби.
  На місце, де загинув чоловік, виїхав спецназ, а також міністр внутрішніх справ Грузії. За день раніше згідно із заявою прем'єр-міністра країни, загальними зусиллями відловили усіх тварин, що втекли з тбіліського зоопарку, після сильної повені, яка сталася нещодавно в столиці Грузії. При цьому прем'єр керувався інформацією, яку надала працівники зоопарку, запевнивши, що за його межами хижаків вже немає.
  Нагадаємо, що декількома днями раніше Тбілісі постраждав від сильної повені, яку викликала потужна злива. Жертвами повені вже вважаються дев'ятнадцять чоловік. Загинули також триста тварин, які втекли з тбіліського зоопарку. Серед тварин, що втекли, тридцять були хижими. Деякі вже спіймані, деякі були знайдені мертвими і деякі мабуть все ще на волі.

Опубликовано: 18.06.2015 00:38

В Тбилиси мужчина стал жертвой нападения льваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia