Читай.net     
♦ Происшествия

У Білорусі ніяк не можуть розкрити найгучніші крадіжки

У Білорусі ніяк не можуть розкрити найгучніші крадіжки
У Білорусі охоронець відділення одного з банків після робочого дня пішов з сумкою і рюкзаком, набитими грошима. Як з'ясувалося пізніше, охоронець розбагатів за рахунок банку, що охоронявся їм, на 840 тисяч доларів. Пропажа була виявлена не відразу, а тільки після закінчення трьох днів. Розрахунок охоронця був правильним, оскільки попереду було декілька вихідних і святкових днів. До того ж він останнім покинув будівлю. Тому він зміг безперешкодно виїхати з країни, перш ніж у банку помітили пропажу великої суми.
Місцеві правоохоронні органи упевнено заявляли, що розшукають злодія. Проте розслідування все ще ведеться, хоча подія сталася в квітні цього року. А з великими грошима злочинець міг поїхати куди завгодно.
Так само доки не змогли розкрити крадіжку дитячого електромобіля, який був викрадений з великого торгового центру в Мінську. Не дивлячись на те, що обличчя викрадача авто було зафіксоване камерою спостереження, його так і не змогли знайти. Феєричне викрадення отримало мільйонні перегляди в мережі, а викрадач залишився безкарним.
Ще одним хітом викрадень стало викрадення велосипеда із стоянки мінського гіпермаркету. Камера спостереження зафіксувала, як двоє хлопців близько двадцяти років спокійно вибрали вподобаний їм велосипед, засвітивши при цьому свої обличчя. Один з них потім відправився в цей же гіпермаркет за кусачками, на які він відмітив гарантію в сервісному центрі. Після короткого тренування вони перерізали ними протиугінний трос і викрали велосипед.
Обидва викрадення були кваліфіковані, як таємне викрадення. На цьому усі і заспокоїлися.

Опубликовано: 15.06.2015 21:55

В Беларуси никак не могут раскрыть самые громкие кражиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia