Читай.net     
♦ Происшествия

Страшна знахідка в саду англійця

Страшна знахідка в саду англійця
Сімдесятирічний житель Британії несподівано для себе дізнався про дивну знахідку у своєму саду. Як повідомляє британське видання, скринька з прахом була знайдена садівником, який підстригав газонокосаркою траву. На скриньці було вказано ім'я Томас Лоуренс Кокс, а також дата його смерті - червень 2008 року.
Хазяїн будинку, поряд з яким була знайдена скринька з прахом, мешкає в там вже більше 46-ти років. Після того, як була виявлена незвичайна знахідка, чоловік відразу звернувся в поліцію. Співробітники правоохоронних органів негайно відправилися на пошуки родичів і відшукали-таки сім'ю Кокса. Брат чоловіка, що помер, був згоден забрати останки, проте відразу це зробити йому не вдалося. Оскільки ця процедура зажадала дозволу від міністерства юстиції. Тільки після видачі відповідних документів буде можливе перезахоронення останків.
А до тих пір, поки готуватимуться необхідні документи, останки Коксу повинні лежати в саду там, де їх і знайшли.
За повідомленням прес-секретаря місцевої поліції, існує версія, що скринька з прахом була схована злодіями, яким потрапила в руки така несподівана здобич. І вони поспішили від неї позбавитися. У той же час в поліції повідомили, що доки не відкривали знайдену місткість. І, що в ній прах померлого є тільки припущенням.
Як розповів сам власник будинку, скринька була виявлена в далекій частині саду в кущах троянди, що ростуть за гаражем поряд з дорогою. Тому недивно, що злочинці могли вибрати саме це місце.

Опубликовано: 19.06.2015 22:07

Страшная находка в саду англичанинаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia