Читай.net     
♦ Происшествия

У Харкові сталася різанина

У Харкові сталася різанина
В одному із студентських містечок в Харкові постраждали від ножових поранень дев'ять чоловік, а також декілько тварин, на яких напали невідомі. Міліція кваліфікує цей факт як хуліганство, яке вчинила група людей.
  Згідно з деякими даними, група невідомих у складі більше тридцяти чоловік, одягнених у балаклавы, рухалися по вулиці міста убік студгородка і змітали буквально все на своєму шляху. На території студентського містечка розташовані гуртожитки, які належать декільком вишам. Нападаючі були озброєні ножами і усі були атлетичної статури.
  Шестеро потерпілих довелося госпіталізувати із-за ножових поранень в міську лікарню швидкої допомоги. Ще троє отримали амбулаторну допомогу. Окрім людей під ніж невідомих у балаклавах потрапили і декілька тварин, у тому числі кішки і собаки. У чотирьох автомобілів були порізані шини. Декілька автомобілів, які були припарковані поряд з гуртожитками, було розбито.
  Так само стало відомо, що серед потерпілих були п'ять іноземних студентів з Йорданії. Проте, в правоохоронних органах стверджують, що інцидент не може бути кваліфікований як дії, спрямовані проти іноземців в умисних цілях.
  Зараз з'ясовуються усі обставини події, а також особи, які брали участь у бійці. Винним загрожує позбавлення волі строком до семи років.
За неофіційними даними, серед потерпілих можуть бути не лише поранені, але і убиті, хоча в міліції цей факт не підтверджений.

Опубликовано: 12.06.2015 16:48

В Харькове произошла резняВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia