Читай.net     
♦ Происшествия

Міліціонери одночасно звільнили дівчину і знайшли плантації конопель

Міліціонери одночасно звільнили дівчину і знайшли плантації конопель
В Шевченківському районі Києва під час патрулювання міліціонери почули жіночі крики про допомогу. Кричала дівчина, намагаючись знайти допомогу для хлопця, який знаходився в несвідомому стані. Закохана парочка була врятована і в той же час була виявлена міні-лабораторія.
У центральній частині столиці патрульна бригада міліції почула крики, які доносилися з підвалу житлового будинку. Злякана дівчина не могла вийти з приміщення і надати допомогу знайомому хлопцю, що знаходився без свідомості. Пара познайомилася на вечірці, і вони вирішили продовжити своє знайомство. Як розповіла дівчина, новий знайомий викурив сигарету, після якої йому різко стало погано. Вона спробувала відкрити замкнуті двері, щоб покликати на допомогу, але не змогла.
При огляді приміщення міліціонери виявили усе необхідне для вирощування конопель, і навіть перший урожай, який "колосився" в п'ятнадцяти горщиках. Хлопець влаштував з підвалу міні-лабораторію, де вирішив заробити. Туди ж він періодично запрошував вподобаних йому дівчат.
Для вирощування конопель "лаборант" придбав потрібне устаткування і насіння через інтернет. За його словами, це була перша спроба виростити подібний урожай.
Устаткування і самі рослини були вилучені співробітниками міліції для проведення експертизи, щоб встановити провину підозрюваного.
У молодої людини раніше не було жодних проблем із законом, проте тепер йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Опубликовано: 10.06.2015 21:52

Милиционеры одновременно освободили девушку и нашли плантации коноплиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia