Читай.net     
♦ Происшествия

Снігова лавина в Непалі забрала життя більше сотні альпіністів

Снігова лавина в Непалі забрала життя більше сотні альпіністів
Землетрус в Непалі викликав схід потужної снігової лавини. З гірських вершин на людей обрушилися тонни снігу, що стало причиною загибелі альпіністів. Поліція спільно з волонтерами приступили до розчищення снігових заметів, висота яких склала близько двох метрів.
Пошукова операція виявила тіла більше ста чоловік, яких загинули із-за сходу лавини, яка була викликана землетрусом.
Раніше рятувальниками були знайдені тіла близько п'ятдесяти альпіністів, яких накрила лавина.
Волонтери з місцевого населення і поліція Непалу відкопують лопатами замети, щоб відшукати тіла під двометровою товщею снігу. За даними представників влади, серед тих, хто загинув можуть бути іноземці, їх може бути як мінімум сім чоловік. Поки встановити особу вдалося тільки двох.
На даний момент пошуки ускладнює той факт, що встановити точну кількість людей, які могли бути в цій місцевості на момент сходження лавини. Проте місцева влада має інформацію, що під снігом можуть залишатися ще сто двадцять тіл загиблих альпіністів.
Згідно з останніми даними, із-за потужного землетрусу загинуло більше шість тисяч сімсот чоловік. Оскільки епіцентр розташовувався неподалік від столиці Непалу, то його історичний район був сильно зруйнований. Український уряд відправив літак для евакуації українців з Непалу. В понеділок увечері громадян України планується забрати з Катманду літаком, який знаходиться в аеропорту Делі і чекає дозволу від влади Непалу.

Опубликовано: 04.05.2015 23:04

Снежная лавина в Непале унесла жизни более сотни альпинистовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia