Читай.net     
♦ Происшествия

У пасажирського літака під час польоту відпала частина двигуна

У пасажирського літака під час польоту відпала частина двигуна
Двигун пасажирського літака, який належить російській компанії "Аерофлот", під час зльоту втратив деяку частину двигуна. Авіалайнер близькомагістрального класу Superjet - 100 вилетів з московського аеропорту Шереметьєво і, не дивлячись на те, що частина двигуна була втрачена, літак продовжив політ. На щастя він успішно здійснив посадку у Борисполі.
Як повідомляє преса, про нештатну ситуацію, що сталася, підтвердили співробітники московського аеропорту. Варто відмітити, що втрачена деталь була виявлена на території московського аеропорту.
Пасажирські літаки з серії Superjet - 100 вважаються першими лайнерами, які були розроблені російськими конструкторами після розвалу Радянського Союзу. Над розробкою цього лайнера працювало конструкторське бюро "Сухой". Не дивлячись на те, що ця компанія спеціалізується на створенні військових винищувачів, розробка пасажирського лайнера була довірена саме їй.
Перший такий літак вчинив політ в 2008 році. Один з Superjet - 100 брав участь на виставці 2012 року в Індонезії, і його демонстрація закінчилася трагічно. Оскільки коли літак здійснював демонстраційний політ, він розбився і забрав життя сорока п'яти пасажирів.
За деякими даними, космонавти на МКС були попереджені про необхідність економії повітря і води. Також екіпаж станції повинен економніше використати туалети і економити на тепловому забезпеченні. Фільтри, що регенерують воду і повітря, будуть використані довше призначеного строку. Причиною цьому стала аварія «Прогресу».

Опубликовано: 06.05.2015 19:21

У пассажирского самолета во время полета отпала часть двигателяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia