Читай.net     
♦ Происшествия

Американці масово протестують проти насильства

Американці масово протестують проти насильства
Жителі ряду міст США вийшли з протестними акціями, які були спрямовані проти насильства з боку місцевої поліції. Тисячі учасників вийшли на вулиці Нью-Йорка і не лише. Хвиля протесту прокотилася до Денвера.
У Нью-Йорку було заарештовано шістдесят демонстрантів. Силовики вирішили вжити заходи в мить, коли протестуючі люди перекрили рух декількох вулиць в центральній частині міста. Поліцейські за допомогою палиць намагалися стримувати протестуючих на території тротуарів.
З меншим масштабом протести пройшли на вулицях Бостона, Сієтлу, Х'юстону і Міссурі. У Денвері було заарештовано велику кількість людей. Там силовики вирішили боротися з протестуючими перцевим газом. Фергюсон продемонстрував аналогічну акцію. Минулого року це місто виявилося центром жорсткого протистояння поліції і місцевих жителів, після того, як був застрелений 18-річний темношкірий хлопець представником порядку.
На вулиці Балтімора вишли натовпи протестуючих, проте для наведення ладу було послано не менше трьох тисяч поліцейських і бійців Нацгвардії. І вже до півночі спільними зусиллями правоохоронних органів була відновлена комендантська година, яка триває з десяти вечора і до п'яти ранку.
У місті почалися безлади після того, як загинув місцевий юнак в поліцейському відділку із-за серйозної травми хребта. Після його похоронів жителі організували мирний протест. Проте на цьому все не закінчилося. У місті почалися підпали і погроми, сутички з поліцією.

Опубликовано: 02.05.2015 10:14

Американцы массово протестуют против насилияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia