Читай.net     
♦ Происшествия

ДНР готові обміняти полонених

ДНР готові обміняти полонених
Сьогодні було заявлено від тому, що в ДНР мають намір обмінятися українськими полоненими. Зараз їх кількість становить 150 осіб. Сепаратисти і силовики сьогодні мають намір обмінятися полоненими за принципом «225 до 150». Про це повідомив «обмудсмен» ДНР. Сьогодні між Києвом і ДНР заплановано провести обмін полоненими. «Обмудсмен» ДНР заявив, що Київ видає тільки лише 55 осіб, заручників від ДНР. У Донецьку ніхто не знає, ким є залишилися 175 осіб. «Має місце чітка домовленість з приводу обміну. Перший етап обміну запланований здійснити до 30 грудня. Число всім відомо. Як будуть далі просуватися справи щодо обміну полоненими будемо дивитися пізніше. Тепер головне зробити майбутній обмін і завершити його без пригод », - сказав« обмудсмен »ДНР.
У свою ж чергу, представники ЛНР на переговорах, що відбулися в Мінську, на чолі з Владиславом Дейнего відзначили, що перший етап обміну під назвою "всіх на всіх" між так званими "ДНР" / "ЛНР" і столицею, Києвом повинен неодмінно пройти в найближчі дні, до настання новорічних свят.
Раніше ж у СБУ повідомляли, що всі сторони готові обміняти 225 сепаратистів і на 150 українських військових, які зараз перебувають у полоні в так званих ДНР і ЛНР.
Також було повідомлено, що, що за весь час з самого початку обмінного процесу полоненими сепаратисти віддали України 1351 військовослужбовця.
Відзначимо, що раніше президент України Петро Порошенко всім строго доручив, і силовикам особливо, звільнити всіх полонених до Різдва. Сподіваємося всі полонені, незабаром опиняться в своїх рідних краях.

Опубликовано: 26.12.2014 14:07

ДНР готовы обменять пленныхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia