Читай.net     
♦ Происшествия

Українців на борту Air Asia не було

Українців на борту Air Asia не було
Вчора вранці відбулося страншную новина про те, що сталося в авіа літаком компанії Air Asia. МЗС заявило, що зниклий літак Air Asia на своєму борту не мав громадян України. Даний літак пропав з радарів і тухнул недалеко від острова Белітунг в воду. ЗМІ і МЗС повідомили, що на його борту громадян України не було. Про це дав спеціальне інтерв'ю Євген Перебийніс, речник МЗС. Вони зв'язалися з українським посольством в Індонезії, і вони підтвердили, що на цьому зниклого з радарів борту українців не було. Громадяни різних народностей і країн перебували на борту літака, проте українців там не було.
Як повідомлялося раніше, літак авіакомпанії Air Asia рухаючись по маршруту, зник з радарів диспетчерських служб вчора, 28 грудня рівно о 6.17 за місцевим їм часу, а в 1.17 за київським часом. На борту лайнера перебували всього 155 пасажирів і шість членів авіаційного екіпажу. Пілоти Air Asia літака запитували вельми незвичайний маршрут незадовго до того моменту, як зв'язок з ними був безповоротно втрачена.
Індонезійські ж ЗМІ повідомляють дві версії зникнення даного малазійського лайнера. Перша версія-це катастрофа літака через складні маневрів спіткали їх в зоні турбулентності біля острова Белітунг. Друга версія-це ймовірна нестача палива. УНН займається розслідуванням даного краху. З'являються різні й інші версії даного краху. Експерти сподіваються на те, що будуть вижили члени борта. Поки ж варто лише сподіватися на диво. Розслідування триває і триватиме до остаточного з'ясування обставин.

Опубликовано: 29.12.2014 22:52

Украинцев на борту Air Asia не былоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia