Читай.net     
♦ Происшествия

Сьогодні Крим залишився без електрики

Сьогодні Крим залишився без електрики
У Кабінеті Міністрів було прийнято рішення про те, щоб припинити подачу електроенергії в анексуваний Крим. Сьогодні вранці кримський півострів був відключений від лінії електропередач. Весь півострів залишився знеструмлений. Подачу електроенергії на півострів сьогодні припинили українська влада. Інформація про відключення прийшла з півострова. Відзначимо, що недавно Росія і Україна вели розмову про тарифи та умови поставки електроенергії до Криму.
Анексувати Росією Крим повністю сьогодні був відключений від енергопостачання. Про цю подію заявив міністр палива та енергетики республіки Крим Сергій Єгоров. Крім цього Сергій Єгоров зазначив, що сьогодні Україна в односторонньому режимі відключила Крим від електрики. Всі чотири лінії працюють в нуль. Також Єгоров Сергій сказав, що вони не панікують і намагаються відкрити і запустити в експлуатацію власну електричну генерацію. Забезпечити весь півострів відразу ж електрикою не вийде, але хоча б частину можна буде. У зв'язку з відключенням електрики почалися проблеми з мобільним зв'язком, яка напряму пов'язана з подачею електроенергії. Також міністр Єгоров сказав, що переговори з Україною ведуться, і він сподівається на те, що Україна відновить подачу електроенергії до Криму.
Раніше, як повідомляли ЗМІ, анексувати Крим говорив про націоналізацію підприємства ДТЕК Крим енергія. Вирішення даного питання залишалося в підвішеному стані. До чого прийдуть обидві сторони конфлікту, дізнаємося пізніше.

Опубликовано: 24.12.2014 15:57

Сегодня Крым остался без электричестваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia