Читай.net     
♦ Происшествия

Гуманітарний конвой прибув з Росії

Гуманітарний конвой прибув з Росії
Гуманітарний конвой з Російської Федерації вже прибув на український кордон. Цей черговий гуманітарний конвой в даний момент знаходиться на кордоні, і митники почали його оформлення. Про це заявили в МНС України. Усі вантажівки, по черзі виїжджають на КПП, тут же їх доглядають прикордонники. Ця колона гуманітарної допомоги для жителів Донбасу чекає свого вступу до маси.
Відзначимо, що для допомоги жителям Донбасу Російська Федерація створила спеціальну комісію з допомоги.
Варто уточнити, що гуманітарний конвой в цей раз складається з 180 машин. Ці машини розділилися на дві частини. Одна- це 90 машин- відправлені були в ПП «Донецьк», а інші 90 машин в ПП «Матвєєв Курган», розташований в Ростовській області. Митне оформлення вантажів почалося на двох зазначених пунктах пропуску. Також, крім митників на пунктах пропуску знаходяться співробітники митної та прикордонної служб України. Також зовсім недавно туди прибули представники ОБСЄ.
Нагадаємо, що з серпня Росія відправила в Донбас дев'ять гуманітарних конвоїв. Це за приблизними даними становить 12 тисяч тонн вантажів.
Міністерство закордонних справ України має намір відмовитися від термінології «гуманітарний конвой». Євген Перебийніс, Спікер МЗС, говорить про те, що Росія щодня відправляє в Україну під виглядом гуманітарної допомоги зброю. Цією зброєю Росія підтримує збройні формування в Донецьку, які захопили владу в свої руки і не дають населенню мирно жити на рідній землі. Саме тому МЗС має намір від допомоги відмовитися.

Опубликовано: 22.12.2014 23:16

Гуманитарный конвой прибыл из РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia