Читай.net     
♦ Происшествия

Сегодня в ЦВК починаться люстрационная перевірка

Сегодня в ЦВК починаться люстрационная перевірка
Повідомлено було про те, що з сьогоднішнього дня, Центральна виборча комісія починає перевірку, закладену в Законі України про очищення влади. Ці новини передав УНН. Ця перевірка розрахована на три етапи і буде активна до вересня 2015 року. Михайло Охендовский, голова ЦВК, видав розпорядження про початок перевірки відповідно до Закону України. По цьому документу буде здійснена перевірка про те, як виконуються заборони, вказані в третій і четвертій частинах першої статті цього закону, у відношенні дочленів ЦВК, співробітників Секретаріату Комісії іДержавного реєстру усіх виборців. Відносно членів виборчкома з грудня поточного року по 28 лютого 2015року. З березня по кінець травня 2015 року перевірку пройде Секретаріат ЦВК і Служба по розпорядниках виборчого реєстру. Перевірку пройдуть заступники,управлінські начальники, їх зами, завідуючі відділами, ібагато інших.
Усі посадовці, які вказані вище, повинні впродовж десятиднів від старту перевірки, повинні в кадровий і режимнийвідділ подати написану власноруч заяву, в якій вказано, що до них застосовуються або ж незастосовуються заборони, вказані в статті вище. Також в цій заяві має бути вказана згода на проведення перевірки згідно із законом.
Нагадаємо усім, що така перевірка в Україні стартувала10 листопада. Перевірки люстрационного характеру будуть проведені в кожному органі виконавчої влади.

Опубликовано: 02.12.2014 00:00

Сегодня в ЦВК начинается люстрационная проверкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia