Читай.net     
♦ Происшествия

Українські журналісти обурені банкетом з нагоди відкриття нової сесії

Українські журналісти обурені банкетом з нагоди відкриття нової сесії
Як стверджують у редакції газети «Вести» на розкішних столах депутатів виявилися середземноморські страви. За найскромнішими оцінка такої банкет обійшовся бюджету не в одну сотню тисяч гривень. І це при тому, що сьогодні економіка країни перебуває на межі краху. Так само журналісти відзначили, що моду на такі страви ввів Арсеній Яценюк.
Тут в меню тигрові креветки, свіжі устриці, дорогі сорти червоної риби і салати, приготовані з морських продуктів.
Апарат парламенту дуже довго готувався до сьогоднішнього заходу. До блиску була натерта величезна люстра, замінено всі інтерактивно обладнання. А депутатам-новачкам провели майстер-клас з користування обладнанням для голосування, щоб вони при необхідності знали, куди потрібно натискати.
Перше засідання має відбутися 27 листопада в 12.00. Після присяги депутатів, повинні сформувати новий кабінет міністрів. Так само має відбутися офіційне оголошення про створення коаліції, куди увійшли блок президента, «Народний фронт», «Батьківщина», «Самопоміч», партія Ляшка.
Після закінчення першого засідання і буде проведений шикарний банкет. Примітно, що його організаторів не збентежило суттєве погіршення останнім часом економічної ситуації в країні.

Опубликовано: 27.11.2014 23:19

Украинские журналисты возмущены банкетом по случаю открытия новой сессииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia