Читай.net     
♦ Происшествия

В Одесі сьогодні накрили бордель.

В Одесі сьогодні накрили бордель.
Співробітники Одеського обласного Управління по боротьбі з усілякими злочинами, безпосередньо пов'язаними з торгівлею людьми, сьогодні вранці затримали 28-річну жительку міста Одеси, яка підозрюється в організації борделя і притону з наданням інтимних послуг.
Прес-служба відомства повідомила, що правоохоронці отримали всю необхідну інформацію про те, що жінка влаштувала цей бордель у своїй квартирі, і після цього її стали часто перевіряти.
В ході оперативного розслідування співробітники міліції зробили висновки і встановили, що ця одеситка орендувала житло і заарканила в повії 27-річну дівчину з Вінницької області. Після цього вона впритул зайнялася пошуком нових клієнтів. Коли ж знайшовся перший клієнт, то вона звела його з цією дівчиною і сама не рідко приєдналася до цієї парочки, щоб всіляко догодити і задобрити клієнта. Як раз в цей пікантний момент їх і застали співробітники міліції.
У звідниці цієї співробітники міліції вилучили 1000 200 гривень, ці гроші вона отримала за надані інтимної послуги. Після затримання жінка зізналася у скоєному.
За законом, відповідно до ч.2 ст. 302 "Створення або утримання місць розпусти і звідництво" КК України їй світить обмеження або ж повне позбавлення волі до 5 років. Зараз правоохоронці перевіряють жінку на причетність до проституції неповнолітніх дівчат. Адміністративний протокол, склали проти дівчини, яка в той момент надавала інтимні послуги. Розслідування викликало масу інтересів з боку громадськості та громадян Одеси.

Опубликовано: 03.12.2014 21:27

В Одессе сегодня накрыли бордель.Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia