Читай.net     
♦ Происшествия

Постраждали діти

Постраждали діти
Страшна трагедія сталася з двома малюками в місті Козятин, який розташований в Вінницькій області. Двоє маленьких дітей перебуваючи без нагляду в автомобілі ВАЗ 2101 знайшли сірники і запальничку, з якими вирішили пограти не виходячи з машини.
Їх батьки тим самим часом займалися домашнім господарством у дворі будинку. В результаті необережного поводження дітей з вогнем сталося загоряння салону автомобіля, в якому вони й перебували.
Вибратися самостійно з палаючого автомобіля діти не змогли. А коли батьки побачили вогонь в машині було вже надто пізно - діти отримали множинні опіки, в результаті чого наступила смерть. 2- річний хлопчик помер на місці ще до приїзду швидкої допомоги та медиків. За життя його 3- річного брата медики довго боролися, але безрезультатно. Малюк помер у реанімації від сильних опіків тіла не приходячи до тями.
Як стало відомо журналістам з джерела в правоохоронних органах - діти виховувалися в повній, благополучній сім'ї, в якій було семеро дітей. Всі знайомі та сусіди загиблих хлопчиків про сім'ю відгукуються тільки позитивно. Як могла трапиться така трагедія, яка забрала життя двох маленьких братів ніхто сказати не може. Що ж насправді сталося, і хто в цьому винен розбиратиметься слідство.

Опубликовано: 25.08.2014 16:15

Пострадали детиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia