Читай.net     
♦ Происшествия

Полонені нацгвардійці

Полонені нацгвардійці
Сьогодні вранці, 27 серпня група українських військових, у складі 129 осіб, здалася в полон представникам ополчення Донецької народної республіки. Сталося це в Старобешево. Серед них є як українські військовослужбовці, насильно мобілізовані і відправлені на фронт, так і найгвардійці.
За даними, які надало командування самопроголошеної ДНР, вночі під час боїв в районі Авдіївки і Ясинуватої, ополченцями було знищено 25 чоловік (всього як пораненими, так і убитими), 1 танк, 2 БТРа і цілий склад боєприпасів.
Біля міста Красногорівка ополченці вивели з ладу 4 реактивні системи залпового вогню Град, разом з їх розрахунками, по 2 танка і броньованих машин охорони. Про це журналістам розповів представник штабу ДНР.
Днем раніше Олександр Захарченко, який займає пост прем'єр міністра і головнокомандувача самопроголошеної республіки, висунув українським військовослужбовцям, які опинилися в оточенні, ультиматум, закликавши їх добровільно скласти зброю. Всім, хто це зробить гарантовано збереження життя.
24 серпня в Донецьку ополчення ДНР провело марш полонених українських військових, який викликав широкий суспільний резонанс. Тоді по центральній площі Донецька було проведено конвой із понад 100 українських військових потрапили в полон. У той же час тисячі мирних жителів, що вийшли в місто освистали «українських захисників».

Опубликовано: 27.08.2014 23:22

Пленные нацгвардейцыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia