Читай.net     
♦ Происшествия

Не припиняються обстріли Донецька

Не припиняються обстріли Донецька
Ніч на 22 серпня в Донецьку знову була напруженою. За повідомленням прес-служби міської ради Київський, Петровський та Ленінський райони знову піддалися артобстрілам.
Зафіксовані попадання снарядів у жилі будинки, які розташовані по вулицях Риночній 12, Алеуцкая 58, Ринкова 13, Республіканська 7. В хуторі Широкий постраждали вулиці Приморська і Паші Ангеліної. Про жертви серед мирного населення не повідомляється.
Станом на ранок 22 серпня в Донецку остаються без електрики 350 підстанцій. Немає світла в житлових будинках Петровського, Київського і Ворошиловського районів, значна частина Куйбишевського (700 приватних і 50 багатоквартирних житлових будинків) та Кіровського районів (1350 приватних домоволодінь і 168 багатоповерхівок).
Ремонтні бригади Донецькміськгазу продовжують роботу над відновленням пошкоджених раніше газопроводів, по яких газ подається в Київський, куйбишевський і Петровський райони. Ремонтно-відновлювальні роботи різного характеру так само проводяться в районі вулиць Приморська і Паші Ангеліної. До цих пір газ не подається до 1883 приватним аббонентам, а так же 23 промисловим підприємствам.
Весь громадський транспорт міста працює. Однак, його рух відбувається за графіком «вихідного дня». Винятком є маршрут трамвая №1. Це пов'язано з пошкодженням контактної мережі на маршруті.

Опубликовано: 22.08.2014 18:44

Не прекращаются обстрелы ДонецкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia