Читай.net     
♦ Происшествия

Бережись пішохода

Бережись пішоходаВчора на трасі Дніпропетровськ - Миколаїв водій автомобіля ВАЗ- 111840 здійснив наїзд на пішохода, 18-річного хлопця, що раптово з'явився на проїжджій частині в невстановленому для переходу місці . Крім отриманих травм, у хлопця діагностували алкогольне сп'яніння середнього ступеня. Він був госпіталізований в Жовтневу центральну районну лікарню. Вина за ДТП лягає важким вантажем на водія автотранспортного засобу, і тільки суд вирішить: чи правий був пішохід.
Останнім часом такі дорожньо-транспортні пригоди відбуваються часто з вини пішоходів. Переходячи дорогу в недозволеному місці , пішохід піддається ризику, покладаючись на «авось встигну». На жаль, багато дорослі тягнуть за собою і дітей, які в разі аварії отримують травми, серйозніше дорослих. Раптова поява (особливо в темний час) на дорозі пішохода змушує водіїв здійснювати різкі повороти, щоб уникнути зіткнення, і іноді це призводить до летальних наслідків водіїв.
Правоохоронці настійно рекомендують: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, переходите дороги в зазначених місцях, не привчайте дітей слідувати своїм прикладам , в темний час доби бажано використовувати на одязі світловідбиваючі елементи. Водіям рекомендують бути уважними, дотримуватися дистанції між рухомими авто, стежити за дорожніми знаками, не здійснювати різких маневрів і т.д.

Опубликовано: 16.01.2014 19:47

Берегись пешеходаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia