Читай.net     
♦ Происшествия

Порушив чужі плани - плати життям

Порушив чужі плани - плати життям

У ніч на 9 січня 2014 року в Вінницькому СІЗО помер 34-річний чоловік, що знаходився в ізоляторі з 2012 року. Розслідування смерті навело на сумніви у версії про самогубство , як у рідних, так і у співробітників органу нагляду . Не виключено , що чоловіка могли зарізати .
8 січня в 23-43 надійшов сигнал про те , що чоловік спливає кров'ю . У 0-13 він уже був доставлений в лікарню , де зусилля групи хірургів були марними - кровотеча було занадто сильною. В обласному бюро судмедекспертизи уточнюють, що при огляді на тілі покійного виявлено три порізу. Два з них - на шиї , і один в області паху . Першою версією стало самогубство, тому почалася внутрішня перевірка, яка більше вносила питань, ніж відповідей.
Стало відомо, що чоловік перебував у СІЗО 1,5 року. Його підозрювали у скоєнні злочинів передбачених частиною 3 і 5 статті 185 «Крадіжка, вчинена групою осіб з проникненням у житло та нанесення значної шкоди потерпілим». Загиблий негласно вважався організатором викрадень сільськогосподарської продукції з приватних господарств. Виходячи з терміну розслідування справи , передбачалося , що доказової бази недостатньо для передачі справи до суду, інакше це відбулося б раніше . Родичі стверджують, що справа розвалювалася на очах, чоловіка могли взагалі відпустити під підписку про невиїзд, тому самогубство не могло розглядатися як версія взагалі. Ймовірно, це порушувало чиїсь плани.

Опубликовано: 18.01.2014 16:29

Нарушил чужие планы – плати жизньюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia