Читай.net     
♦ Происшествия

Раптовий фонтан у Києві

Раптовий фонтан у Києві

У столиці знову трапився прорив гарячої води. Прямо в центрі Києва по вулиці Васильківська , 129 відбувся прорив тепломережі , і що вирвався з-під асфальту струмінь забив до рівня сьомого поверху будинку. Були залиті балкони і деякі квартири через вікна. Сильно постраждали припарковані біля будинку автомобілі .
Мешканка будинку Марія Пожар розповіла , що на дверях під'їздів відразу вивісили оголошення про те , що все буде підключено тільки після усунення аварії. Яма вийшла величезна , прорив дуже серйозний , в будинку немає опалення і води. Мешканцям тільки залишається чекати , що ремонт відбудеться незабаром , і погода не зіпсується в найближчий тиждень. Чи будуть вимагати мешканці відшкодування збитків від «Київенерго» - поки невідомо. Компанія пообіцяла , що аварія буде ліквідована в найближчі день-два. Причина - зношеність тепломереж. Тільки за останню добу в місті сталося близько 30 пошкоджень мережі .
Нагадаємо , що останній масштабний прорив тепломережі на Б. Васильківській трапився напередодні Євро - 2012 . Тоді вода залила вулицю в районі перетину з вулицею Федорова. На час проведення ремонтних робіт довелося навіть евакуювати малюків з найближчого дитячого саду.
Буквально наприкінці грудня подібна аварія вже траплялася по вулиці Прорізній , недалеко від Хрещатика. Пішоходи тільки дивом не були ошпарені окропом , тому що удар струменя на себе прийняла проїжджаюча машина.

Опубликовано: 15.01.2014 19:26

Внезапный фонтан в КиевеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia