Читай.net     
♦ Происшествия

Шукають пожежники, шукає міліція

Шукають пожежники, шукає міліція

За повідомленням прокуратури міста Харкова, керівника підприємства «Хартрон» оголосять в розшук. Його визнали винним у трагедії , і суд постановив затримати директора фабрики. Але виявилося , що вручити постанову про затримання особисто директору не представляється можливим - його немає ні будинку , ні взагалі в місті. Після трагедії він просто зник з міста.
Нагадаємо, в результаті сильної пожежі у виробничому п'ятиповерховій будівлі на території заводу «Хартрон» загинуло вісім осіб. Ще семеро досі перебувають у реанімації. Ще 22 людини були врятовані. Цю будівлю орендує ТОВ Харківська ювелірна фабрика.
За повідомленням ЗМІ , похорон загиблих відбулися в суворій секретності . У суботу та неділю похорон проходили на різних кладовищах не тільки в місті, а й по області. На них були присутні родичі та представники обласної адміністрації. Від усіх інших, хто співчуває родичам, час і місце церемонії було ретельно приховано уникнення конфліктів.
Правоохоронці повідомили, що причиною загоряння стала ємність з легкозаймистою рідиною, яку ювеліри використовують у своїй роботі. Ймовірно, випадкова іскра стала джерелом спалаху і спровокувала пожежу. Свідки пожежі розповідають, як в паніці люди вистрибували з вікон, забуваючи про поверхи. Страшна трагедія , відповісти за яку на сьогоднішній день нікому...

Опубликовано: 13.01.2014 18:04

Ищут пожарные, ищет милицияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia