Читай.net     
♦ Происшествия

Помстився коханцю

Помстився коханцю

Затримано жителя Роздольненського району співробітниками кримської міліції, який підозрюється у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень жителю Криму.
29-річний підозрюваний 2 грудня прийшов до себе додому, але не зміг потрапити в квартиру з тієї причини, що в той момент в ній знаходилася дружина підозрюваного та 30-річний її коханець, житель села Мірновка Джанкойського району. Поки господар квартири намагався потрапити у власне житло через двері - непроханий гість швидко втік через вікно.
Через якийсь час до коханця, який ішов по дорозі, під'їхала машина, в якій знаходився ображений чоловік і пара його друзів. Вони наполегливо запропонували його підвезти, але замість будинку відвезли до лісосмуги. Там стався конфлікт з бійкою, у результаті чого коханець отримав забій головного мозку та черепно-мозкову травму. Чоловіка госпіталізували в місцеву клініку, і поки він не отямився.
Кримінальне провадження було відкрито за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження. Так як потерпілий не в змозі давати якоїсь інформації, розслідування проводиться на підставі опитування свідків. Підозрюваний затриманий, тому що є всі підстави для його затримання, і якщо вина його буде доведена, то чоловік отримає термін позбавлення волі від п'яти до восьми років. У зв'язку з тим, що в машині підозрюваного знаходилися ще двоє чоловіків, то їх відношення до даного кримінального провадження також з'ясовується.

Опубликовано: 07.01.2014 18:09

Отомстил любовникуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia