Читай.net     
♦ Происшествия

Різдво з трагедією

Різдво з трагедією

В одному з сіл Львівської області трагічно закінчився різдвяний обід: господар будинку і один з гостей потрапили в поле зору правоохоронців.
У Жидачівський районний відділ міліції надійшов тривожний дзвінок з місцевої лікарні про те, що в реанімаційне відділення поступив 37-річний чоловік у стані алкогольного сп'яніння і з вогнепальними пораненнями в області голови та шиї. На місце події виїхала слідчо-оперативна бригада. Було встановлено, що в одному з будинків села проходила різдвяна вечеря, на якої був присутній господар, 37-річний безробітний, і двоє його друзів. За словами господаря, під час вечері приятелі зацікавилися мисливською рушницею марки HATSON ЕСКОРТ 12 калібру, зареєстрованою на господаря. Останній надав друзям рушницю для огляду, під час чого потерпілий необережно обійшовся зі зброєю і отримав вогнепальні рани.
Правоохоронці провели кілька нескладних експертиз та слідчих заходів, в ході яких з'ясувалося: заподіяти самому собі такого роду вогнепальні поранення чоловік не міг. Значить, вони були завдані іншою людиною. Першим підозрюваним став власник зброї. Його затримали і доставили у відділення. Якщо підозри підтвердяться, то власника рушниці очікує кримінальне провадження за статтями 15 (частина 1) - замах на злочин, і 115 (частина 1) - умисне вбивство. Потерпілий перебуває у стабільно важкому стані.

Опубликовано: 08.01.2014 19:20

Рождество с трагедиейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia