Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть у новорічну ніч

Смерть у новорічну ніч

В Одесі в новорічну ніч з вікна будинку № 309 на Миколаївській дорозі випав молодий чоловік. Чи покінчив він із собою або це була випадковість - з'ясовувати доведеться правоохоронцям. А поки тільки факти, свідчення і чутки.
21-річний хлопець відзначав свято в галасливій компанії на знімній квартирі. За словами друзів, в якийсь момент всі вийшли з квартири, вирішивши прогулятися, крім загиблого. Останній викинувся з вікна кухні. Коли компанія повернулася, то вирішила прибратися на кухні. Тут дівчина помітила, що вікно відкрите, виглянула вниз і побачила тіло внизу. Компанія відразу викликала наряд міліції.
Але сусіди стверджують, що перед викидом з вікна відбувся гучний скандал в квартирі. Сусіди не стали викликати міліцію, тому що в новорічну ніч не було бажання зв'язуватися з п'яними людьми. Але майже всі стверджували, що в квартирі кричали, билися, лаялися і хтось пронизливо верещав. Близько половини сьомого ранку пролунав глухий стук, що природно викликав цікавість. Пролунали крики жінок, дзвінки у відділення міліції і створилася паніка.
Як з'ясувалося пізніше, загиблий є співробітником внутрішніх органів зі столиці. Він приїхав відзначити новий рік до свого брата, який знімав квартиру. Свідки повідомили, що під час огляду тіла брат загиблого ридав і голосив на весь двір, що не знає, як повідомити матері про те, що трапилося. Страшно, коли свято так трагічно закінчується...

Опубликовано: 04.01.2014 15:55

Смерть в новогоднюю ночьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia