Читай.net     
♦ Происшествия

Трупи під небом

Трупи під небом


На території «Ветсанзавод» в Тернополі під відкритим небом розкладаються кілька тисяч трупів. Відходи боєнь і м'ясокомбінатів, три тисячі мертвих тварин гниють прямо на землі, у зв'язку з чим запах починає поширюватися за межі заводу.
У грудні 2012 року за несплату цьому державному підприємству відключили газ. У зв'язку з цим утилізація падла зупинилася, а сировина збирається на території і гниє. З приходом весни і спеки неприємності посилилися, тому що трупний запах почав розноситися далеко за межі заводу. Підприємство опинилося в катастрофічному становищі. За словами нинішнього керівництва, такі проблеми трапилися через попереднього керівництва. Петро Кіндрат, директор заводу, розповідає:
- У 2010 році на реконструкцію заводу було виділено державою 4,5 мільйона гривень. Але вони не дійшли до мети - їх розікрали. Прокуратура веде справу, намагаючись знайти винних, але до цих пір зрушень ніяких немає. Ніякої модернізації не провели, підприємство перетворилося на збиткове. В інших областях гроші витрачені ефективно, тому витрати у них стали в три рази менше. А у нас витрати високі, ніяка держава не в силах їх покрити. Єдине, на що нам вистачає коштів - це на періодичну дезінфекцію трупів. Тепер переживаємо, якщо підуть дощі. Тоді продукти гниття можуть потекти в річку Серет, що знаходиться неподалік від заводу. А це загрожує екологічною катастрофою.

Опубликовано: 17.05.2013 17:41

Трупы под небомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia