Читай.net     
♦ Происшествия

Підліткова злочинність

Підліткова злочинність

У місті Миколаїв агресивні підлітки, вимагали гроші і побили п'ятикласника. З-за цього хлопець у віці 11 років потрапив у лікарню з черепно-мозковою травмою, а також струсом головного мозку. Про це розповіли у секторі зв'язків з громадськістю УМВС Миколаївської області. Про це повідомляє Укрінформ.
Співробітники правоохоронних органів розповіли: "У міліцію звернулася жінка, яка повідомила, що вдень двоє невідомих молодиків побили її 11-річного сина. Мати негайно звернулася в лікарню, де хлопцеві була надана медична допомога і поставлений діагноз: черепно-мозкова травма, струс головного мозку та поверхневі садна чола".
Міліція дізналася, що хлопець грав у футбол, до нього підійшли 2 хлопців та почали вимагати віддати їм 110 грн, які він начебто їм винен. Коли хлопець відмовився, його відтягнули підвальне приміщення покинутої будівлі, там побили, а потім пішли, закривши двері. П'ятикласник зміг вибратися з підвалу і дістатися додому. Підігріті - місцеві мешканці 13-ти, а також 15-років, вони неодноразово потрапляли під увагу правоохоронних органів. За фактом розпочато кримінальну справу. Стаття - "Умисне легке тілесне ушкодження".

Опубликовано: 17.05.2013 15:53

Подростковая преступностьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia