Читай.net     
♦ Происшествия

Стан «афекту»

Стан «афекту»

У Волинській області є Туринська ЗОШ, в якій сталася неприємна історія. Учениця вкрала дорогий телефон у свого однокласника.
За словами потерпілого, він увійшов до географічний клас і почав жартувати з однокласницею. У класі більше нікого не було в цей момент. Дівчинка виявилася сильнішою його і перевернула жартома хлопчика ногами вгору. У цей момент з його кишені випав телефон вартістю 910 гривень. Хлопчик відчув це, але так як сильно хотів у туалет, то повернувся за телефоном через деякий час. На що дівчинка відреагувала, що не бачила і не знає, куди подівся його телефон.
Хлопчик звернувся до класного керівника і батькам, які були негайно викликані в школу. Але і перед ними школярка не призналася, куди подівся телефон. І тільки коли справа дійшла до Ковельського районного суду, учениця зрозуміла, що не зможе більше брехати. Тоді вона розкаялася і розповіла, що коли побачила випадений телефон, на неї щось найшло, і вона сховала його під віником. Щире розкаяння дівчинки призвело до того, що суд призначив покарання у вигляді штрафу в 850 гривень. Але на підставі статті 105 ККУ, дівчинку звільнили від покарання, тим більше що вона повністю добровільно відшкодувала збиток і розкаялася у скоєному. Проведена роз'яснювальна робота батькам і винуватиці та винесено попередження про те, що ще один подібний злочин, і дівчинку чекають суворіші покарання.

Опубликовано: 18.05.2013 13:23

Состояние «аффекта»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia