Читай.net     
♦ Происшествия

Вибух у багатоповерхівці

Вибух у багатоповерхівці
Історія з вибухом у багатоповерховому будинку на Московському проспекті мало кого залишила байдужим. А хто не чув, нагадуємо: 16 грудня минулого року стався в квартирі вибух газового балона, внаслідок чого постраждав ціла сім'я Сургай. Загинули мати, дві її дочки і 11-місячний малюк. У живих залишилася лише Кристина Сургай, 13-річна дівчинка, колишня учениця модельного агентства, і її батько, який мимоволі став винуватцем події. Саме він приніс нещасливий газовий балон в квартиру.
З моменту вибуху пройшов не один місяць. За цей період дівчинка пережила тривалий період боротьби за життя і здоров'я в місцевій клініці. Кристина перенесла не одну операцію по пересадці шкіри, а також пройшла реабілітаційний курс в санаторії. І це ще не усе. Її чекає ще один курс пластичних операцій і дельфінотерапія.
Зовсім нещодавно Кристина виклала ВКонтакті свою фотографію і звернення до тих, хто підтримав дівчинку в скрутну хвилину. Кристина щосили захищає свого батька, розповідає про те, який він хороша людина. Також дякує усім, хто морально і матеріально допоміг їй піднятися з лікарняного ліжка і повернутися до звичайного життя.
Батько Кристини постійно знаходиться з дочкою, тому матеріальне становище в сім'ї украй важке. Друзі сім'ї відкрили у банку рахунок, на який можна перераховувати гроші, - Приват-банк 5211 5374 2678 1592 Герасимова Ольга Анатоліївна. Не залишайтеся байдужими до людського горя!
Опубликовано: 10.04.2013 21:23

Взрыв в многоэтажкеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia