Читай.net     
♦ Происшествия

Обіцяти - обіцяли

Обіцяти - обіцяли

У Черкасах триває скандал навколо діалізною клініки. Сьогодні пацієнти ходили до чолі області, а інші прагнуть потрапити куди завгодно, хоч до Президента. Змусило черкащан з хворими нирками до протесту владне зволікання. Оплатити лікування в приватному центрі в обласній адміністрації обіцяли місяць тому. Тоді хворі, щоб почули чиновники, перекривали дороги міста. Тепер з клінікою не розрахувалися навіть за 2012 рік. Черкащани з хворими нирками вкотре вимагають кошти на лікування. Одна з мітингуючих переживає за доньку, якій три роки очищають кров від токсинів в «Фрезениусе». Різницю медициною України і Німеччини жінка знає.
Ольга Пономарьова, мати хворої доньки говорить: «Я її водила туди, в обласну лікарню. Вона сама не ходила. А в «Фрезениусе» вона стала на ноги, поставили її на ноги. Гемоглобін тут значно підвищився. Там був 60, тобто в обласній. Тут вже норма - 120-118».
3 роки тому в адміністрації обіцяли інвесторові з Німеччини направляти хворих до нього клініку. Головне - оплачувати лікування. Але в 2012 році скандал дійшов до Президента.

Опубликовано: 09.04.2013 20:34

Обещать — обещалиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia