Читай.net     
♦ Происшествия

Війна маршрутників

Війна маршрутників

Нещодавно 4 людей ледь не згоріли в мікроавтобусі в київській області. Така дивна ситуація сталася з-за війни перевізників. Власники маршрутних таксі не змогли порозумітися і підставили під удар життя пасажирів. Дивно, звичайні громадяни не тільки не в змозі вчасно потрапити на роботу, але й ризикують власним здоров'ям. Чоловік по імені Максим і 2 інших громадянина селища Боровой зібралися в Київ ранковим рейсом. Несподівано близько маршрутки почалися крики і стався вибух.
Максим в коментарях для НТН сказав: "Крик - попадали! Такий гучний, чіткий, ясний бавовна - хлоп, і з усіх боків автомобіль почав горіти. Ми почали вибігати. Добре, що всі вікна були закриті в автомобілі. Просто напросто, що вся ця суміш не потрапила в автомобіль всередину, що не загорівся салон.
Люди запанікували і почали вибігати з палаючого мікроавтобуса. Водій постраждав - у нього обгоріли руки і обличчя, він був госпіталізований. Пасажири своїми силами загасили полум'я.
Максим розповів: "Пісок руками носили, сніг, де знаходили. Всі підручні засоби, щоб допомогти врятувати автомобіль".
Громадяни кажуть, що зробити подібне могли конкуренти-перевізники. Війна за пасажирів йде вже не перший місяць.
Водій маршрутки, постраждалий Микола Захарчук пояснив: "Колеса були проколені, лобове скло було розбито в одній машині, дзеркала, фари. До одного з водіїв приїжджали додому, погрожували дружині. Потім у тому дворі машину побили".
Очевидно, подібні вчинки гідні кримінального покарання. До речі, правоохоронні органи планують ввести покарання за контрабанду, докладніше про це читайте тут - http://ffru.com.ua/news/detail/Kontrabandistov_v_Ukraine_zhdut_ugolovnye_nakazaniya.html

Опубликовано: 12.04.2013 23:05

Война маршрутчиковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia