Читай.net     
♦ Высокие технологии

Азот, як вид альтернативної енергії

Азот, як вид альтернативної енергії
Зважаючи на високу вартість і поступового вичерпання запасів основних видів енергії, весь світ знаходиться в пошуку альтернативних енергетичних джерел. Наприклад, китайські вчені вирішили уважно придивитися до характеристик і можливостей азоту, намагаючись витягти з нього максимальну користь.

Як відомо всім зі шкільного курсу хімії, найпоширенішим на Землі газом є саме азот. Вивченням його властивостей вчені займаються вже не перше десятиліття - цей хімічний елемент привертає можливістю бути визнаним одним із затребуваних видів возобновляющегося джерела енергії. Величезні можливості приховані всередині молекули азоту, склад якої позначений двома атомами, об'єднаних міцної ковалентного зв'язком, що дозволяє їм зберігати цілісність при звичайних умовах.

В даний час китайські вчені намагаються порушити молекулу, розірвавши сполучну зв'язок, а енергію розриву акумулювати і після перетворити в електричну. Поки незліченні спроби залишаються марними, але вчені Інституту прикладної хімії при китайської Академії наук (Чаньчунь) не здаються, розробляючи нові варіанти вплинути на молекулу атмосферного азоту. Позитивним результатом буде вважатися такою, якщо вдасться привернути задом-наперед процес хімічної реакції, яку використовують в літієво-нітридних акумуляторах.

Фахівці працюють над створенням синтезу в процесі взаємодії азоту з літієм. Вчені покладають великі надії на дослідження і чекають справжнього прориву в енергетичній сфері.

Опубликовано: 25.04.2017 22:40

Азот, как вид альтернативной энергииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia