Читай.net     
♦ Высокие технологии

Створено комп'ютер-телепат

Створено комп'ютер-телепат
Сьогодні весь прогресивний світ говорить про те, що китайським вченим вдалося наблизити момент взаємного розуміння між електронним механічним приладом і людиною. Стало відомо про справжній прорив в області комп'ютерних технологій, який вдався завдяки успішній роботі фахівців китайської Академії наук. Вчені винайшли комп'ютер, нагородивши його телепатичні можливостями.

У сучасній кінематографії люди неодноразово бачили подібні екземпляри, але на практиці, в реальному житті домогтися такого вдалося вперше. Досягнення таких результатів можна вважати справжнім проривом в сфері розвитку індустрії інформаційних технологій. Тепер перед ученими стоїть завдання навчити машини грамотно читати думки свого користувача, щоб в точності виконувати поставлені завдання.

За словами вчених, на сьогоднішній день вже можна впевнено говорити про те, що механізми, наділені штучним інтелектом безпомилково визначають, на що дивиться їх користувач. Це стало можливо завдяки унікальному алгоритму, який передбачає глибинне навчання механізму. Реакцію штучного інтелекту вивчали під час читання вголос користувача. Похибка розпізнання того, про що був текст склала 10%.

Першочерговим завданням для дослідників є подальший рух вперед, продовження пошуку точних формул і оригінальних методик, які ніхто не застосовував раніше: вчені зацікавлені в тому, щоб електронна машина могла робити розшифровки уявних людиною картинок або ж зайнялася читанням снів.

Опубликовано: 11.05.2017 22:37

Создан компьютер-телепатВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia