Читай.net     
♦ Высокие технологии

Інноваційні ідеї для любителів подорожувати літаком

Інноваційні ідеї для любителів подорожувати літаком
Незважаючи на те, що 21 століття вважається епохою нанотехнологій, в області повітряного цивільного транспорту стрімкого розвитку не спостерігалося вже кілька десятиліть. Мова не йде про одиниці приватних авіалайнерів. Розробники вирішили виправити це упущення і додати комфорту для тих, хто користується авіасполученням. Широкий, зручні крісла і оригінальне меню не здивувати досвідчений авіамандрівники. Для того, щоб не дозволити конкурентам виграти в битві за пасажиропотік, авіакомпанії намагаються придумувати свої «фішки».

Так, у клієнтів компанії Qatar Airways з'явилася можливість проводити повноцінні бізнес-переговори прямо під час перельоту. Ті, хто вибере компанію Emirates, зможе освіжитися в душі прямо на борту, а після відпочити в сучасно обладнаних аудіо та відеотехнікою особистих кабінах.

Авіарозробників дивували світ своїми новими творіннями на стендах виставки Expo 2017, яка відбулася в Гамбурзі. Не виключено, що більшість ідей так і залишаться в проектах, але пропозиції досить цікаві.

Наприклад, офіціанти-роботи. Йдеться про автоматичне прийом замовлень, подача страв і прибирання посуду. Делегація ці функції машина дозволить бортпровідників приділяти більше часу пасажирів.

Ідея «віконний серфінг»: установка на вікна сенсорних моніторів для замовлень їжі, напої, ознайомлення з даними про полю.

Також, були представлені портативні печі для літаків, механізми дезінфекції салонів літаків, мобільні крісла з розсувними системами для економії простору при розміщенні пасажирів і т.д.
Опубликовано: 05.04.2017 15:12

Инновационные идеи для любителей путешествовать самолетомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia