Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Шварценеггер їздитиме на електромобілі

Шварценеггер їздитиме на електромобілі
Знаменита KreiselElectric, яка спеціалізується на проектах по переробці автомобілів в електрокари, створила автомобіль для голлівудської зірки. Австрійська компанія здійснила спеціальний проект для Арнольда Шварценеггера, переробивши автомобіль Mercedes - BenzG- класу. Проект виконаний по особистому замовленню "залізного Арні".
Усім відомо, що знаменитий актор давно прославився своєю боротьбою за чистоту довкілля. Шварценеггер повідомив, що тепер він пересуватиметься по вулицях Лос-Анджелеса виключно на електромобілі. Про вартість проекту доки нічого невідомо. Окрім цього, не говориться чи буде цей автомобіль єдиним екземпляром у своєму роді, або ж компанія планує організувати дрібносерійний випуск подібних електрокарів.
Проте, перетворений "Гелендваген" зберіг свої вражаючі характеристики, незважаючи на відсутність двигуна внутрішнього згорання. Тепер він став набагато важчий, оскільки вага усієї силової установки разом з батареєю і двома електромоторами складає 510 кілограм. Проте, за словами творців електромобіля, попри те, що в динаміці позашляховик втратив свої первинні якості, але не так вже і багато, при цьому недоліки компенсуються відсутністю шкідливих викидів.
Запас ходу електромобіля складає 300 км завдяки 80-кіловатній батареї. Загальна потужність моторів досягає 490 л.с. Зарядка батареї на 80% триває всього 25 хвилин, відмічають в компанії.
Електричний "Гелендваген" здатний розгонятись до 100 км/год за 5,6 секунд, при цьому розвиває максимальну швидкість до 183 км/год. Інженерам KreiselElectric вдалося зберегти електричному позашляховику роздавальну коробку, завдяки чому автомобіль легко впорається з бездоріжжям.

Опубликовано: 24.01.2017 22:55

Шварценеггер будет ездить на электромобилеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia