Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Власник авто повинен заплатити за згорілу машину

Власник авто повинен заплатити за згорілу машину
Житель Росії ставить питання: як бути, якщо його автомобіль УАЗ згорів, а виробник вимагає за це відшкодування збитку на суму 120 тисяч рублів.
Влітку минулого року, знаходячись в Липецькій області, чоловік вирішив покататися з сином на своєму УАЗі. Оскільки весна була дощовитою, і місцевість була підтоплена довелося вибирати кращий шлях. Дороги були розбиті сільськогосподарською технікою і величезні калюжі величиною з невелике озеро доводилося об'їжджати. У одному з таких місць автомобіль застряг, упершись в широку борозну. При цьому виїхати відразу не виходило і власник машини вирішив оглянути авто з усіх боків. Не побачивши нічого підозрілого і з повною упевненість, що нарешті він зможе виїхати, чоловік направив машину вперед, проте його син помітив, що ззаду йде дим. І дійсно, автомобіль почав диміти з боку задніх правих дверей. Витягнувши з машини дитину, чоловік спробував впоратися із займанням за допомогою вогнегасника, проте той не спрацював. І оскільки один паливний бак був заповнений повністю, а другий був заповнений наполовину, боячись вибуху водій разом з дитиною відбіг на безпечну відстань.
Це було правильне рішення, оскільки машина згоріла вмить. Причому разом з нею згоріли особисті документи і відеореєстратор, який згодом міг би дуже згодитися. Оскільки телефону не було, викликати відразу пожежних не вдалося і повертатися довелось близько чотирьох годин. Після того, що сталося в районному МНС він написав безліч паперів і попросив провести експертизу.
Через 1,5-2 тижні потерпілому видали звіт, в якому було сказано, що експертиза проводилася по фото, через що причину пожежі з'ясувати не вдалося. Автомобіль був на гарантійному терміні, тому було прийнято рішення провести незалежну експертизу і оповістити про це автосалон. Після отримання результатів експертизи, власник згорілого УАЗа виставив претензію самому заводу-виробникові. Там попросили провести власну експертизу, на що власник авто дав згоду. Експертиза була проведена в його присутності, причому він і ще два свідки чули, як експерти дивувалися, як він взагалі доїхав до цього місця.
У вересні від представників УАЗа прийшовзвіт по експертизі, в якому говорилося, що займання сталося із-за попадання трансмісійної олії на розігріту трубу глушника. Далі йшов детальний опис причин цієї несправності, а підсумком цього було звинувачення власника автомобіля в порушенні правил експлуатації авто і прохання сплатити рахунок за експертизу у розмірі 120 тисяч рублів.

Опубликовано: 13.02.2017 22:13

Владелец авто должен заплатить за сгоревшую машину



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia