Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

У Франції з'явилася дорога майбутнього

У Франції з'явилася дорога майбутнього
У Франції була офіційно відкрита перша у світі дорога, вимощена сонячними панелями. У одному з невеликих сіл був відкритий перший "робочий" кілометр, на якому встановили 2800 квадратних метрів сонячних панелей.
Всього на будівництво сонячного дорожнього полотна було витрачено п'ять мільйонів євро. За розрахунками фахівців користуватися цією дорогою будуть близько двох тисяч водіїв в день. Поки дорога тестуватиметься можна буде дізнатися чи зможе вона генерувати достатню кількість електроенергії, щоб освітлювати вулиці в селі, де мешкають 3400 чоловік.
Сонячну дорогу назвали Wattway, встановлені на ній батареї раніше пройшли тестування на чотирьох автостоянках у Франції.
У Нормандії сонце зазвичай не занадто активне. При цьому, Кан, який є політичною столицею цього регіону, відрізняється тим, що яскраві сонячні промені освітлюють це місто усього лише 44 дні нарік. В той час, як в Марселі буває 170 сонячних днів на рік.
Як заявила французький міністр довкілля, на її погляд сонячні панелі слід встановити на кожному кілометрі французьких доріг. Причому загальна протяжність доріг у Франції складає 1 мільйонкілометрів.
За словами виробників, для надійності сонячні панелі покрили смолою зі змістом дрібних пластин з кремнію. Тому дорожнє полотно з них вийшло досить міцним і здатне витримати повний трафік, включаючи і вантажні автомобілі.
У компанії говорять, що планують понизити собівартість виробництва сонячних батарей, при цьому, у них є близько ста інших розробок в області будівництва сонячних доріг. Половина проектів спрямована на таке будівництво на території Франції, інша половина розроблена для інших країн.

Опубликовано: 28.12.2016 23:01

Во Франции появилась дорога будущегоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia