Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

З'явився міський електромобіль майбутнього

З'явився міський електромобіль майбутнього

Швейцарською автомобільною комапнією Rinspeed був представлений прототип електричного сити-кара, який пересувається в автономному режимі, і що найцікавіше, має бортовий міні-сад з живими рослинами.
Oasis є двомісним компакткаром із скляною поверхністю і прихованими передніми колесами. Автомобіль виглядає дуже футуристично і схожий на легендарного робота R2D2 з "Зоряних війн". Подібно до свого прототипу Oasis може повністю розгортатися з нульовим радіусом завдяки особливій рульовій системі і тому, що в колеса вставлені два електромотора.
За словами авторів проекту, цей електромобіль здатний працювати в режимі автопілота і функціонування його нічим не обмежене. Цей транспортний засіб, швидше за все, є електрокаром наступного покоління з опціями ультрасучасного гаджета.
Rinspeed впровадила усі самі передові технології своїх партнерів. Машина забезпечена "персональним асистентом", працюючому на хмарних сервісах, який зможе не лише замовити вам квитки на концерт, але і зробити фото або відео, а після викласти у будь-яку з соціальних мереж. Усіма процесами допоможе управляти система розпізнавання жестів і голосів.
Лобове скло електрокара - це суцільний проекційний дисплей. Він не лише виводить технічну інформацію, але і дозволяє відчути додаткову реальність: якщо потрібно, дорога попереду розгортається і підсвічується спеціальними маркерами, що дозволяє легше сприймати міську інфраструктуру. Рульове колесо при автономному режимі перетворюється на робочий стіл, оснащений комп'ютерною клавіатурою, тому водій може не відволікатися на водіння і займатися своїми справами.

Опубликовано: 10.12.2016 23:13

Появился городской электромобиль будущегоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia