Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Рестайлінговий Toyota Yaris

Рестайлінговий Toyota Yaris

У Туманному Альбіоні ціна рестайлінгового Toyota Yaris варіюється від $ 18 800 до 30 260. Базовий варіант машини оснащений 1,0-літровим бензиновим мотором потужністю 68 к.с. і п'ятиступінчастою механічною коробкою передач. У списку обладнання значаться сім подушок безпеки, передні електричні склопідйомники, система стабілізації, аудіосистема з шістьма динаміками, датчик тиску в шинах, роз'єми USB і AUX. Модель подорожче - вартістю $ 21 800 - має до того ж ще 15-дюймові легкосплавні диски, мультимедійний комплекс Touch 2, підігрів зовнішніх дзеркал, систему Bluetooth, протитуманні систему і кондиціонер. 
У найбільш багатому оснащенні Toyota Yaris укомплектований легкосплавними колесами діаметром 16 дюймів, заднім спойлером, світлодіодними ходовими вогнями, пофарбованими в червоний колір супортами, клімат-контролем і круїз-контролем, датчиком світла і дощу, сидіннями з комбінованою обшивкою. 
Поряд з 1,0-літровим бензиновим мотором в гамму агрегатів Toyota Yaris входять: 90-сильний дизель об'ємом 1,4 літра, гібридна установка, розвиваюча 100 к.с. і бензиновий агрегат потужністю 99 к.с. і об'ємом 1,33 літра. Для тих водіїв, хто не любить їздити з механічною коробкою передач, передбачається безступінчатий варіатор і роботизована трансмісія Multidrive S. У продаж автомобіль надходить поки тільки у Великобританії. 

Опубликовано: 05.07.2014 11:46

Рестайлинговый Toyota YarisВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia