Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Новобудови та їх основні особливості

Новобудови та їх основні особливості

На сьогоднішній день квартири в Києві можна запросто купити, як в новомодної новобудові, так і в будинку радянського зразка споруди. Саме з таким вибором найчастіше стикаються люди, які бажають вкласти свої «кровні» заощадження в нерухомість, тому ми хочемо скористатися нагодою і розповісти Вам трохи інформації про «старих» будинках і нових житлових комплексах. Як показує статистика, багато людей просто не знають основних переваг цих двох типів нерухомості, тому вони і стикаються з безліччю проблем при виборі свого майбутнього житла.

Отже, удома радянської споруди поступово виходять з моди, але, так як вони складають більшу частину житлових будівель у Києві та областях, квартири в них все ще користуються чималим попитом у населення. Цьому є просте і логічне пояснення - апартаменти в таких будинках коштують істотно дешевше своїх аналогів в новобудовах. Як показує практика, в першу чергу сучасна людина звертає увагу на вартість тієї речі, яку він хоче купити, тому він і вибирає більш дешевий варіант. Вже потім, придивившись до своєї покупці, він починає помічати якісь шорсткості і приховані дефекти, яких вона володіє і починає шкодувати про те, що трапилося. Дане правило можна застосувати і до покупки нерухомості, тому, якщо Ви не хочете отримати на свою голову цілу купу неприємностей - намагайтеся не розглядати радянські споруди в якості свого майбутнього місця проживання.

Тепер варто поговорити і про конкурентів радянських будівель - новомодних житлових комплексах. Як приклад ми візьмемо сучасний квартирний новострой «Evromisto». Він був зведений досить недавно і може похвалитися цілим набором сучасних «фішок»: вдалим розташуванням, хорошим плануванням квартир, сучасною інфраструктурою, наявністю всіх необхідних для комфортного житла побутових служб і сервісів. Це лише мала частина всіх тих достоїнств сучасних житлових комплексів перед їх радянськими аналогами. Переконатися в цьому твердженні Ви можете самостійно. Для цього Вам просто варто приїхати на територію нашої ЖК «Європейське місто» і побачити все своїми власними очима. Ми гарантуємо Вам, що Ви залишитеся під враженням і просто не захочете від нас їхати, тому не втрачайте свого дорогоцінного часу. Сміливо беріть в руки телефон і дзвоніть в наш відділ продажів. Там Вас зорієнтують в подальших діях і нададуть усіляку підтримку.

Опубликовано: 02.07.2014 10:03

Новостройки и их основные особенностиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia