Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Ви вирішили встановити паркан на дачі або заміському будинку?

Ви вирішили встановити паркан на дачі або заміському будинку?

Ви вирішили встановити паркан на дачі або заміському будинку? Перш за все потрібно вибрати матеріал і конструкцію будівлі. Конструкції зборів існують абсолютно різних типів, але найпоширенішим варіантом є стовпи, вкопані в землю, на яких кріпиться огорожа. Парканні стовпи поділяються на:
1.деревянние;
2.бетонние;
3.металліческіе;
4.кірпічние.
Для зведення паркану стовпи з дерева використовують вкрай рідко, так як у них дуже старе підставу, і через це нетривалий термін служби. Парканні стовпи з бетону, також як у дерев'яних, низькі характеристики. Справа вся в тому, що бетонні стовпи не захищені від проникнення різних рідин, які мають властивості замерзати при низьких температурах або збільшуватися в обсягах при високих, руйнуючи бетон всередині. Використовувати бетонні стовпи настійно рекомендується тільки у випадку, якщо в елементи складу входять водовідштовхувальні частинки, які виключать проникнення рідин. Цегляні стовпи мають більш високу міцність і естетичним зовнішнім виглядом. Для побудови стовпів на цегляній основі зазвичай застосовується облицювальна цегла. Найпоширенішим варіантом для зведення огорожі, є стовпи на металевій основі. Сталева конструкція найнадійніша в порівнянні з вищевикладеними видами матеріалів, і прослужать вони досить тривалий термін служби. Профілі квадратного перетину або звичайні труби відмінно підійдуть як металевих стовпів.

У цій статті ми розглянемо паркани з дерева. Головне достоїнство дерев'яних парканів в тому, що вони більш легкі на підйом, дешевше, ніж паркан з металу. Дерев'яні огорожі розрізняються за розмірами і способам кріплення. Зазвичай огорожі зроблені з стовпів, дощок, які прикріплені до брусів. Інші типи огорож виготовляють з частоколів або прутів, дощок, рейок, збитих між собою в грати. Без спеціальних навичок поводження з дерев'яними матеріалами вибирати самому складні конструкції будівлі не рекомендується. Вибираючи для того щоб побудувати паркани дерев'яні, потрібно заздалегідь перевірити її якість: наявність тріщин, розломів, різних корозією не повинно бути взагалі. Деревина повинна бути добре просушеної, мінімальна вологість дощок допускається 18%. Завжди потрібно прорахувати скільки необхідно пиломатеріалів, розміри стовпів і яка відстань між ними. Коли всі розрахунки будуть зроблені, завжди роблять розмітку. Простір, де знаходитимуться стовпи для кутів, відзначають і натягують між ними мотузку. Місця, які відзначили заздалегідь, викопують ями завглибшки один метр. У дерев'яних стовпів нижню частину потрібно обробити бітумом, щоб захистити від процесу гниття. Перед тим як почати процес бетонування, до залізних опор потрібно приварити кріплення з металу. Стовпи потрібно опустити в ями, потім вирівняти і зміцнити розпірками. Після цього, в ями заливають розчинений бетон і залишають в такому стані на тиждень. Після семи днів, до стовпів прикріплюються поперечки. По всьому периметру поздовжні лаги повинні знаходитися на одній висоті. Встановлені лаги і стовпи потрібно засипати грунтом і пофарбувати.

Опубликовано: 06.07.2014 10:30

Вы решили установить забор на даче или загородном доме?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia